Here we are

Kategorie

Archiwa

Hotel Aquarius SPA

  • hotel-img
  • hotel-img
hotel-imghotel-img

Hotel AQUARIUS SPA***** położony jest 280 metrów od szerokiej plaży w Kołobrzegu. Ten przestronny obiekt dysponuje pokojami z klimatyzacją, balkonami i bezpłatnym dostępem do Internetu. Hotel dysponuje pokojami dla osób niepełnosprawnych oraz z dużą wrażliwością alergiczną.
Goście mogą korzystać z przestronnego Aquacenter, na które składa się: basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, basen pływacki o długości 25 m, kompleks saun i łaźni parowych oraz słoneczny taras z leżakami w ogrodzie. Profesjonalnie wyposażona siłownia oraz sala fitness, jak również bliskość tras rowerowych i biegowych, umożliwiają aktywny wypoczynek. Hotel oferuje szeroki wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Wieczorem Goście mogą się zrelaksować podczas gry w bilard w nastrojowym Aquarius LOUNGE a weekend pobawić się w Aquarius CLUB.
Urozmaicone i bogate śniadania serwowane są w hotelowej restauracji Horyzont, która zalicza się do niewielkiego grona restauracji w Polsce wyróżnionych prestiżowym certyfikatem Slow Food.
Bezpośrednio przy kawiarni Wiatr i Woda znajduje się Klub Zabaw dla dzieci, a dla młodzieży dostępna jest Strefa Gier (tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj).
Hotel dysponuje parkingiem.